• Elster

  Vitajte v spoločnosti Elster, ktorá je celosvetovým lídrom na trhu a špecialistom pre meracie a regulačné zariadenia, zaradenia na meranie prietoku a riadiace zariadenia a systémy zamerané na plyn.

   

 • Globálne zastúpenie

  Nech ste kdekoľvek, spoločnosť Elster je tu, aby Vám pomohla slúžiť Vašim zákazníkom a lepšie riadiť Vašu spoločnosť alebo podnikanie.

   

 • Účinnosť

  Riešenia spoločnosti Elster poskytujú prevádzkovú efektivitu,  ktorá pomáha spravovať náklady a zlepšovať zákaznícky servis.

   

 • Spoľahlivosť

  Osvedčený a presný výkon overený v teréne v tých najnáročnejších podmienkach použitia.

   

Home

 

 

Profily 2/2019


Elster Časopis Profily

viac

 

Konštruované pre život

Bez ohľadu na to, či ide o reguláciu, meranie, zber údajov, prenos údajov alebo ich spracovanie, spoločnosť Elster ponúka riešenia pre každú aplikáciu - šité na mieru podľa špecifických potrieb každého individuálneho klienta - či už ide o samostatné komponenty alebo kompletné systémy.

Spolu lepšie

Tým, že sme našich klientov počúvali a reagovali na ich podnety, môžeme dodávať riešenia, ktoré im umožnia dosiahnuť ich ciele. Produkty spoločnosti Elster pracujú spoločne tak, aby vytvorili: pridanú hodnotu, inovačné, univerzálne, správne riešenia.

Inteligentná komunita

Produkty spoločnosti Elster pracujú spoločne, aby sa vytvorili inteligentné riešenia. Elster dôsledne pracuje na vývoji produktov a je lídrom pri stanovení nových štandardov.